skrzatek. eu - Przedszkole , Żłobek , Centrum terpeutyczne - Aktualności

Rekrutacja nadal trwa!

Mamy jeszcze wolne miejsca w projekcie dofinansowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, w ramach Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działania 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym. Zapraszamy rodziców/ opiekunów prawnych do składania dokumentów rekrutacyjnych do nowego żłobka w Mordarce ” Wesołe Krasnoludki”, tytuł projektu ” AKADEMIA ZUCHÓW”

 

Dokumenty do pobrania w zakładce „DOKUMENTY”

SZYJEMY MASECZKI !

Kochani Wasza pomoc jest nieoceniona ! Z każdym dniem rośniemy w siłę 💪💪💪 🙂 Zobaczcie jak wspólnie można wiele zdziałać. Mimo, że czas jest dla nas wszystkich bardzo trudny, serce się raduje kiedy codziennie dzwonią osoby by dołączyć się do akcji, ba! nawet dzwonią ,że maseczki są już gotowe do odbioru !!! 😇😀Dziękuję za wasze dobre 💙💚💛, za podarowane materiały i gumę odzieżową, która obecnie jest na wagę złota :/  No to szyjemy dalej… 😉

SZYJEMY MASECZKI DLA SZPITALA !!!

Sieć przedszkoli „Chatka Małego Skrzatka” i żłobków „Wesołe Krasnoludki” organizuje wspólną akcję „Zrób coś dobrego” z serii „Korona Ci z głowy nie spadnie” , której celem jest przygotowanie drobnej rzeczy, a tak niezbędnej do ochrony osobistej naszych pielęgniarek, lekarzy, sanitariuszy. Tak dokładnie! 

(więcej…)

INFORMACJA O PROJEKCIE „AKADEMIA ZUCHÓW”

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szukacie żłobka, w którym Wasze dziecko otrzyma troskliwą i przyjazną opiekę w warunkach sprzyjających jego radosnemu rozwojowi?

Już wkrótce swoje podwoje otwiera kolejny nasz żłobek „Wesołe Krasnoludki”  – Niepubliczny Żłobek Integracyjny  w miejscowości Mordarka/10 min od centrum Limanowej. (więcej…)