skrzatek. eu - Przedszkole , Żłobek , Centrum terpeutyczne - Aktualności

Uprzejmie informujemy, iż Regulamin Rekrutacji do projektu „AKADEMIA ZUCHÓW” realizowanego przez RE-BUD Firma Usługowa Bogusława Darowska w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 w ramach 8. Osi Priorytetowej Rynek pracy, Działania 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia zawodowego z prywatnym, Typ A wsparcie dla tworzenia i/lub funkcjonowania podmiotów opieki nad dzieckiem do lat 3, w tym żłobków (m.in. przyzakładowych) i klubów dziecięcych oraz działania na rzecz zwiększania liczby miejsc w istniejących instytucjach. 
ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY, Z RACJI WYDŁUŻENIA TERMINU REALIZACJI PROJEKTU DO 28.02.2021. ZAKTUALIZOWANY REGULAMIN REKRUTACJI WCHODZI W ŻYCIE DNIA 15 listopada 2020 ROKU.

Niniejszym informujemy o możliwości zgłaszania specjalnych potrzeb Uczestników Projektu pod niżej podane dane kontaktowe do wyznaczonej „osoby pierwszego kontaktu” lub poprzez Formularz Zgłoszenia Specjalnych Potrzeb ( do pobrania w zakładce dokumenty. Ważne! należy go dołączyć do składanego Formularza Zgłoszeniowego) Zgłoszenie specjalnej potrzeby obliguje Wnioskodawcę ( RE – BUD Firma Usługowa Bogusława Darowska, 34-600 Limanowa, ul. Chmielnik 23 ) do jej spełnienia w możliwie największym stopniu. 

Dane kontaktowe do „osoby pierwszego kontaktu”:

Koordynator Projektu Katarzyna Matląg

Tel. 501 457 533;  e-mail: matlag.katarzyna@gmail.com

Aktualizacja

Uprzejmie informujemy, iż Regulamin Rekrutacji do projektu „AKADEMIA ZUCHÓW” realizowanego przez RE-BUD Firma Usługowa Bogusława Darowska w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 w ramach 8. Osi Priorytetowej Rynek pracy, Działania 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia zawodowego z prywatnym, Typ A wsparcie dla tworzenia i/lub funkcjonowania podmiotów opieki nad dzieckiem do lat 3, w tym żłobków (m.in. przyzakładowych) i klubów dziecięcych oraz działania na rzecz zwiększania liczby miejsc w istniejących instytucjach. 
ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY, Z RACJI WYDŁUŻENIA TERMINU REALIZACJI PROJEKTU DO 31.01.2021. ZAKTUALIZOWANY REGULAMIN REKRUTACJI WCHODZI W ŻYCIE DNIA 5 SIERPNIA 2020 ROKU.

Rekrutacja nadal trwa!

Mamy jeszcze wolne miejsca w projekcie dofinansowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, w ramach Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działania 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym. Zapraszamy rodziców/ opiekunów prawnych do składania dokumentów rekrutacyjnych do nowego żłobka w Mordarce ” Wesołe Krasnoludki”, tytuł projektu ” AKADEMIA ZUCHÓW”

 

Dokumenty do pobrania w zakładce „DOKUMENTY”

SZYJEMY MASECZKI !

Kochani Wasza pomoc jest nieoceniona ! Z każdym dniem rośniemy w siłę 💪💪💪 🙂 Zobaczcie jak wspólnie można wiele zdziałać. Mimo, że czas jest dla nas wszystkich bardzo trudny, serce się raduje kiedy codziennie dzwonią osoby by dołączyć się do akcji, ba! nawet dzwonią ,że maseczki są już gotowe do odbioru !!! 😇😀Dziękuję za wasze dobre 💙💚💛, za podarowane materiały i gumę odzieżową, która obecnie jest na wagę złota :/  No to szyjemy dalej… 😉

SZYJEMY MASECZKI DLA SZPITALA !!!

Sieć przedszkoli „Chatka Małego Skrzatka” i żłobków „Wesołe Krasnoludki” organizuje wspólną akcję „Zrób coś dobrego” z serii „Korona Ci z głowy nie spadnie” , której celem jest przygotowanie drobnej rzeczy, a tak niezbędnej do ochrony osobistej naszych pielęgniarek, lekarzy, sanitariuszy. Tak dokładnie! 

(więcej…)

INFORMACJA O PROJEKCIE „AKADEMIA ZUCHÓW”

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szukacie żłobka, w którym Wasze dziecko otrzyma troskliwą i przyjazną opiekę w warunkach sprzyjających jego radosnemu rozwojowi?

Już wkrótce swoje podwoje otwiera kolejny nasz żłobek „Wesołe Krasnoludki”  – Niepubliczny Żłobek Integracyjny  w miejscowości Mordarka/10 min od centrum Limanowej. (więcej…)