skrzatek. eu - Przedszkole , Żłobek , Centrum terpeutyczne - Aktualności

Rekrutacja uzupełniająca do Projektu”Wesołe Skrzaty”

Niniejszym informujemy, iż wprowadzana zostaje rekrutacja uzupełniająca do projektu RPMP.08.05.00-12-0062/21 pn „Wesołe Skrzaty ”  polegająca na bieżącym przyjmowaniu zgłoszeń, a  w przypadku pojawienia się wolnych miejsc kwalifikowania kandydatów do udziału w projekcie.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE DO PROJEKTU „WESOŁE SKRZATY” nr. RMPM08.05.00-12-0062/21 DO POBRANIA W ZAKŁADCE DOKUMENTY

Wyniki rekrutacji do Projektu „Wesołe Skrzaty”

Wyniki rekrutacji do projektu pn. „Wesołe Skrzaty”

 przeprowadzonej w dniach 14.01.2022 r.-25.01.2022 r.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Rynek Pracy, Działanie 8.5 „Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym”.

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH:

WYNIKI-REKRUTACJI-26.01.2022

 

REKRUTACJA DO PROJEKTU „WESOŁE SKRZATY” nr. RMPM08.05.00-12-0062/21

Szanowni Państwo:

Szukacie żłobka, w którym Wasze dziecko otrzyma troskliwą i przyjazną opiekę w warunkach sprzyjających jego radosnemu rozwojowi?

Już 12.01.2022 rusza rekrutacja w żłobku „Wesołe krasnoludki w Mordarce. Firma usługowa RE-BUD Firma Usługowa Bogusława Darowska  dzięki dofinansowaniu projektu  RPMP.08.05.00-12-0062/21

ogłasza nabór dzieci w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia do ukończenia 3 roku życia zgodnie art.2 ust.3. Kontynuuj czytanie REKRUTACJA DO PROJEKTU „WESOŁE SKRZATY” nr. RMPM08.05.00-12-0062/21

WAŻNA INFORMACJA!!! ŚWIADCZENIE ŻŁOBKOWE 400+

Drodzy Rodzice!

Od 1 kwietnia 2022 r. można wnioskować o świadczenie żłobkowe.

      Dofinansowanie będzie wynosić maksymalnie 400 zł miesięcznie na dziecko w żłobku, ale nie więcej niż wysokość faktycznej opłaty ponoszonej przez rodziców za dany miesiąc. Tutaj nie będzie obowiązywało kryterium dochodowe. Dofinansowanie przekazane będzie bezpośrednio do placówki zajmującej się dzieckiem.Kontynuuj czytanie WAŻNA INFORMACJA!!! ŚWIADCZENIE ŻŁOBKOWE 400+

Uprzejmie informujemy, iż Regulamin Rekrutacji do projektu „AKADEMIA ZUCHÓW” realizowanego przez RE-BUD Firma Usługowa Bogusława Darowska w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 w ramach 8. Osi Priorytetowej Rynek pracy, Działania 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia zawodowego z prywatnym, Typ A wsparcie dla tworzenia i/lub funkcjonowania podmiotów opieki nad dzieckiem do lat 3, w tym żłobków (m.in. przyzakładowych) i klubów dziecięcych oraz działania na rzecz zwiększania liczby miejsc w istniejących instytucjach. 
ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY, Z RACJI WYDŁUŻENIA TERMINU REALIZACJI PROJEKTU DO 28.02.2021. ZAKTUALIZOWANY REGULAMIN REKRUTACJI WCHODZI W ŻYCIE DNIA 15 listopada 2020 ROKU.

Niniejszym informujemy o możliwości zgłaszania specjalnych potrzeb Uczestników Projektu pod niżej podane dane kontaktowe do wyznaczonej „osoby pierwszego kontaktu” lub poprzez Formularz Zgłoszenia Specjalnych Potrzeb ( do pobrania w zakładce dokumenty. Ważne! należy go dołączyć do składanego Formularza Zgłoszeniowego) Zgłoszenie specjalnej potrzeby obliguje Wnioskodawcę ( RE – BUD Firma Usługowa Bogusława Darowska, 34-600 Limanowa, ul. Chmielnik 23 ) do jej spełnienia w możliwie największym stopniu. 

Dane kontaktowe do „osoby pierwszego kontaktu”:

Koordynator Projektu Katarzyna Matląg

Tel. 501 457 533;  e-mail: matlag.katarzyna@gmail.com

Aktualizacja

Uprzejmie informujemy, iż Regulamin Rekrutacji do projektu „AKADEMIA ZUCHÓW” realizowanego przez RE-BUD Firma Usługowa Bogusława Darowska w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 w ramach 8. Osi Priorytetowej Rynek pracy, Działania 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia zawodowego z prywatnym, Typ A wsparcie dla tworzenia i/lub funkcjonowania podmiotów opieki nad dzieckiem do lat 3, w tym żłobków (m.in. przyzakładowych) i klubów dziecięcych oraz działania na rzecz zwiększania liczby miejsc w istniejących instytucjach. 
ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY, Z RACJI WYDŁUŻENIA TERMINU REALIZACJI PROJEKTU DO 31.01.2021. ZAKTUALIZOWANY REGULAMIN REKRUTACJI WCHODZI W ŻYCIE DNIA 5 SIERPNIA 2020 ROKU.

Rekrutacja nadal trwa!

Mamy jeszcze wolne miejsca w projekcie dofinansowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, w ramach Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działania 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym. Zapraszamy rodziców/ opiekunów prawnych do składania dokumentów rekrutacyjnych do nowego żłobka w Mordarce ” Wesołe Krasnoludki”, tytuł projektu ” AKADEMIA ZUCHÓW”

 

Dokumenty do pobrania w zakładce „DOKUMENTY”

SZYJEMY MASECZKI !

Kochani Wasza pomoc jest nieoceniona ! Z każdym dniem rośniemy w siłę 💪💪💪 🙂 Zobaczcie jak wspólnie można wiele zdziałać. Mimo, że czas jest dla nas wszystkich bardzo trudny, serce się raduje kiedy codziennie dzwonią osoby by dołączyć się do akcji, ba! nawet dzwonią ,że maseczki są już gotowe do odbioru !!! 😇😀Dziękuję za wasze dobre 💙💚💛, za podarowane materiały i gumę odzieżową, która obecnie jest na wagę złota :/  No to szyjemy dalej… 😉