XI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ…”

Przedszkole Żłobek Centrum Terapeutyczne | Limanowa Mordarka Przyszowa | skrzatek.eu|XI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE „CHATKA MAŁEGO SKRZATKA” organizuje XI Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”, który odbędzie się 14 grudnia 2023 roku w Limanowskim Domu Kultury
w godzinach od 9:00 do 17:30.

  Do udziału w Konkursie serdecznie zapraszamy solistów oraz zespoły dziecięce.
Przed nami Boże Narodzenie – święta dla polskich rodzin bardzo wyjątkowe i ważne. Wtedy to cieszymy się, że jesteśmy razem i spędzamy wspólnie czas pełen uroku i przyjaznych chwil.
Organizując Konkurs Kolęd i Pastorałek pragniemy ukazać piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Chcielibyśmy, aby w tym dniu wszystkie dzieci nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim mogły poczuć magię świąt, kontaktu z kulturą, folklorem, wejść w świat obrzędów regionalnych oraz nacieszyć się sukcesem. Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy, aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd i pastorałek, integracja i współpraca przedszkoli w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci.
Zachęcamy do udziału w konkursie oraz na widownię! Mamy nadzieję, że spędzenie tego wyjątkowego czasu we wspólnym gronie przyniesie nam wszystkim radość, wiele uśmiechu oraz przyjemnych i niezapomnianych emocji. Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu zamieszczone są w regulaminie.

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Koordynator konkursu: Sabina Darowska
tel: 536 163 183

 

ZAPROSZENIE

REGULAMIN KONKURSU 2023

KARTA ZGŁOSZENIA ZESPOŁU 2023

KARTA ZGŁOSZENIA SOLISTY 2023

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU DZIECKA 2023