Zaproszenie do wzięcia udziału w X Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd i pastorałek „Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś…”

Zaproszenie
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce organizuje X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem:
„GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”,
które odbędzie się 15 grudnia 2022 roku w Limanowskim Domu Kultury
w godzinach od 8.30 – 17.30.
Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy solistów oraz zespoły dziecięce.
Pragniemy, aby coroczny konkurs podtrzymywał idee inicjatywy promującej piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Organizowany od 2013 roku konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem w środowisku przedszkolnym, Każdego roku zwiększa się liczba uczestników i przedszkoli, które kolejno włączają się do wspólnego kolędowania.
Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja i współpraca przedszkoli w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci, ale przede wszystkim wytworzenie świątecznej atmosfery.
Chcielibyśmy, aby w tym dniu wszystkie dzieci nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim poczuły magię tradycji świąt.
Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu są zamieszczone w regulaminie i na stronie internetowej przedszkola oraz w mediach społecznościowych.
Z wyrazami szacunku
Organizatorzy

plakat konkursu 2022

Regulamin X Międzyprzedszkolnego

KARTA ZGŁOSZENIA ZESPOŁU 2022

KARTA ZGŁOSZENIA SOLISTY 2022

konkurs zgoda na wizerunek