skrzatek. eu - Przedszkole , Żłobek , Centrum terpeutyczne - Aktualności

Zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”
–Janusz Korczak

 

Dzień dinozaura 🦖🦕

W naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień dinozaura.

Dzieci miały przyjemność poznać wesołego Dino i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie 😁

 

Rekrutacja do naszych placówek

Od 1 lutego rusza rekrutacja do naszych żłobków i przedszkoli.

Nasza placówka zapewnia wspaniała opiekę oraz bogate zajęcia dla Państwa pociech pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego dziecka.

Serdecznie zapraszamy do zapisów dzieci na nowy rok szkolny.

Pozdrawiamy ❤️

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka – to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez.

W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce.
Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

 

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. – Rudolph Giuliani

Charytatywnie dla zwierząt 🐶🦮🐕‍🦺

Serdecznie zachęcamy Rodziców do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla zwierząt przebywających w schronisku.

Dary zostaną przekazane do Gminnego Schroniska w Nowym Sączu oraz dla Bezdomnych Zwierząt w Nowym Sączu. Pamiętajmy, aby od najmłodszych lat budzić w naszych dzieciach opiekuńcze uczucia wobec zwierząt, uwrażliwiając je na potrzeby i krzywdę mniejszych i słabszych. Z góry dziękujemy za chęć pomocy i otwarte serca!🦮🐕‍🦺🐶😸

 

Zaproszenie do wzięcia udziału w X Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd i pastorałek „Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś…”

Zaproszenie
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce organizuje X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem:
„GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”,
które odbędzie się 15 grudnia 2022 roku w Limanowskim Domu Kultury
w godzinach od 8.30 – 17.30.
Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy solistów oraz zespoły dziecięce.
Pragniemy, aby coroczny konkurs podtrzymywał idee inicjatywy promującej piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Organizowany od 2013 roku konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem w środowisku przedszkolnym, Każdego roku zwiększa się liczba uczestników i przedszkoli, które kolejno włączają się do wspólnego kolędowania.
Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja i współpraca przedszkoli w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci, ale przede wszystkim wytworzenie świątecznej atmosfery.
Chcielibyśmy, aby w tym dniu wszystkie dzieci nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim poczuły magię tradycji świąt.
Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu są zamieszczone w regulaminie i na stronie internetowej przedszkola oraz w mediach społecznościowych.
Z wyrazami szacunku
Organizatorzy

plakat konkursu 2022

Regulamin X Międzyprzedszkolnego

KARTA ZGŁOSZENIA ZESPOŁU 2022

KARTA ZGŁOSZENIA SOLISTY 2022

konkurs zgoda na wizerunek