skrzatek. eu - Przedszkole , Żłobek , Centrum terpeutyczne - Aktualności

SZYJEMY MASECZKI !

Kochani Wasza pomoc jest nieoceniona ! Z każdym dniem rośniemy w siłę 💪💪💪 🙂 Zobaczcie jak wspólnie można wiele zdziałać. Mimo, że czas jest dla nas wszystkich bardzo trudny, serce się raduje kiedy codziennie dzwonią osoby by dołączyć się do akcji, ba! nawet dzwonią ,że maseczki są już gotowe do odbioru !!! 😇😀Dziękuję za wasze dobre 💙💚💛, za podarowane materiały i gumę odzieżową, która obecnie jest na wagę złota :/  No to szyjemy dalej… 😉

SZYJEMY MASECZKI DLA SZPITALA !!!

Sieć przedszkoli „Chatka Małego Skrzatka” i żłobków „Wesołe Krasnoludki” organizuje wspólną akcję „Zrób coś dobrego” z serii „Korona Ci z głowy nie spadnie” , której celem jest przygotowanie drobnej rzeczy, a tak niezbędnej do ochrony osobistej naszych pielęgniarek, lekarzy, sanitariuszy. Tak dokładnie! 

(więcej…)

Kiedy dzieci nudzą się … :)

Drodzy Rodzice!

W obliczu obecnej sytuacji jesteśmy postawieni przed wyzwaniem spędzenia najbliższego czasu w domu. W związku z tym podpowiadamy Państwu, co ciekawego robić z dziećmi. Mamy kilka patentów na to jak urozmaicić sobie ten czas. Na naszym profilu na Facebooku, stronie internetowej przedszkola oraz aplikacji INSO, w załącznikach codziennie będziemy przesyłać linki i materiały do zajęć z dziećmi w różnym wieku, które mogą wykonać w domu. Dla każdego coś fajnego! Razem zabijemy nudę! 🙂 (więcej…)

INFORMACJA O PROJEKCIE AKADEMIA ZUCHÓW

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szukacie żłobka, w którym Wasze dziecko otrzyma troskliwą i przyjazną opiekę w warunkach sprzyjających jego radosnemu rozwojowi?

Już wkrótce swoje podwoje otwiera kolejny nasz żłobek „Wesołe Krasnoludki”  – Niepubliczny Żłobek Integracyjny  w miejscowości Mordarka/10 min od centrum Limanowej. (więcej…)