skrzatek. eu - Przedszkole , Żłobek , Centrum terpeutyczne - Aktualności

MY SIĘ W DOMU NIE NUDZIMY!

DRODZY RODZICE…

W związku z zaistniałą sytuacją, kiedy zostaliśmy w domu mamy dla Państwa i dzieciaczków kilka propozycji jak urozmaicić sobie ten czas. Na naszej stronie internetowej, Facebooku oraz aplikacji INSO w załącznikach codziennie będziemy przesyłać linki z materiałami do zajęć z dziećmi w różnym wieku, które mogą wykonać w domu. 😊😊 (więcej…)

INFORMACJA O PROJEKCIE „AKADEMIA ZUCHÓW”

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szukacie żłobka, w którym Wasze dziecko otrzyma troskliwą i przyjazną opiekę w warunkach sprzyjających jego radosnemu rozwojowi?

Już wkrótce swoje podwoje otwiera kolejny nasz żłobek „Wesołe Krasnoludki”  – Niepubliczny Żłobek Integracyjny  w miejscowości Mordarka/10 min od centrum Limanowej. (więcej…)

DZIEŃ OTWARTY

Jutro, tj. 27.08.2014 w godzinach od 12 – 17 odbędzie się DZIEŃ OTWARTY dla dzieci w przedszkolu.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Zapytanie ofertowe – zabawki

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę wyposażenia, zabawek i pomocy dydaktycznych do 2- oddziałowego przedszkola w Przyszowej w związku z realizacją projektu pn. „Przedszkolaki górą” o numerze wniosku POKL.09.01.01-12-015/14, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Poddziałanie 9.1.1.”

Do pobrania:
Załącznik nr 1
Formularz oferty
Załącznik nr 3
Załącznik nr 4