WESOŁE  KRASNOLUDKI

Zaczynasz pracę, babcia mieszka w innym mieście i nie może zaopiekować się Twoim dzieckiem lub chcesz, by Twoje dziecko szybciej zdobyło doświadczenia życiowe, stało się samodzielne i zintegrowane z innymi dziećmi? Nasz Żłobek „Wesołe Krasnoludki” to miejsce właśnie dla Twojego Malucha!

Żłobek „Wesołe Krasnoludki” funkcjonuje od września 2014 roku. Placówka czynna jest od godziny 6.30 do 17.30. Nie ma żadnych przerw zimowych ani letnich, w czasie ferii zimowych i wakacji  godziny otwarcia pozostają bez zmian.

Nasz Żłobek to miejsce dla dzieci w wieku od 7 miesiąca do 3 roku życia. Zapewniamy dziecku bezpieczeństwo, higienę, troskliwą i czułą opiekę oraz bogatą gamę zajęć. Nasza sala wyposażona jest w wiele atrakcyjnych zabawek oraz zorganizowanych kącików zabaw, dzięki czemu każdy maluch znajdzie miejsce dla siebie. Przeprowadzane zajęcia edukacyjne pomagają w rozwoju umiejętności, talentów i predyspozycji naszych dzieci – nawet najmłodsi uczestniczą w nich poprzez obserwację, co sprawia im dużo radości. Gdy pogoda na to pozwala, zajęcia przeprowadzane są na zewnątrz podczas spacerków w wózkach lub na placu zabaw. Organizujemy m. in. zajęcia plastyczne, muzyczno-ruchowe, czytanie bajek, wierszyków, rymowanek. Co więcej obchodzimy nietypowe uroczystości, które dostarczają nam dużo zabawy i uśmiechu. Do takich uroczystości należy m. in. Dzień Pieczonego Ziemniaka, Dzień Pluszowego Misia, Światowy Dzień Postaci z Bajek.

Wyżywienie dostosowane jest do wieku i potrzeb dziecka. Jeżeli dziecko ma alergię na któryś z produktów, jest możliwość wyboru specjalnej diety. Potrawy są urozmaicane i w miarę możliwości kolorowe, by zachęcały do skosztowania przez małych smakoszy. Rozkład dań na cały tydzień wywieszony jest zawsze na tablicy przy wejściu głównym do przedszkola.

WYPRAWKA DO ŻŁOBKA!

(wszystkie rzeczy muszą być podpisane)

– pantofelki,

– pampersy i chusteczki nawilżone,

– nocnik,

– kubeczek do picia,

– kołderka lub kocyk i podusia,

– ubranka na przebranie.