skrzatek. eu - Przedszkole , Żłobek , Centrum terpeutyczne - Aktualności

Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku przedszkolnego

W dniu dzisiejszym w naszym Przedszkolu, zebraliśmy się aby prosić Ojca w niebie o łaski potrzebne do mądrego i dobrego przeżycia roku przedszkolnego, który tak niedawno rozpoczęliśmy. Mszę św. celebrował Ks. Tomasz. Nad stroną organizacyjną czuwała Pani Dyrektor, zaś oprawę muzyczną przygotowało nasze przedszkole pod przewodnictwem pani Reni i Pani Kasi.

 

Andrzejki 2013

HOKUS – POKUS – MARY – DARY
NIECH SIĘ SPEŁNIĄ ANDRZEJKOWE CZARY.

Dnia 29 listopada (piątek) w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci, przygotowana przez naszych nauczycieli, podczas której panował prawdziwie tajemniczy nastrój.

Spotkanie miało na celu przybliżenie dzieciom obrzędów dnia Św. Andrzeja oraz związanych z nim tradycji czarów i wróżb. Dlatego też nie zabrakło szklanej kuli, cygańskich kart, wosku i kluczy, smakołyków i innych czekoladowych pyszności.

Zabawa taneczna rozpoczęła się po obiedzie i trwała do godz. 15.00.

,,CZARY – MARY WOSKU LANIE,
CO MA SIĘ STAĆ, NIECH SIĘ STANIE”.

Królewna Baśni

Hokus pokus czary mary…
Nasze Przedszkole w dniu dzisiejszym odwiedziła Królewna Baśni. Przyjechała z dobrą wiadomością dla przedszkolaków: ZA 8 DNI DO NASZEGO PRZEDSZKOLA PRZYBĘDZIE ŚW. MIKOŁAJ:) Wszyscy bardzo się cieszyli i przekazali swoje listy do Mikołaja Królewnie. Zabrał również dzieci w podróż do Finlandii skąd pochodzi gość który niebawem nas odwiedzi.